Exclusieve luxe villa's met zeezicht in Avsallar Alanya

Asking price owner: EUR 399 000
€ 399 000
3
4
2
385 m²
2
1000 m
Art des Hauses: 
Immobiliennummer: 
91126
  • Twee geschakelde luxe villa's in Alanya Avsallar, gebouwd door een van de beste projectontwikkelaars van de regio met een uitstekende staat van dienst. De villa's liggen op 1000 meter van het beroemde Incekum strand, een van de mooiste - trouwens onderscheiden met de Blauwe Vlag - stranden van de regio.
  • De twee villa's worden gebouwd op een perceel van 672 m². Elke villa heeft een privé gedeelte met een privé zwembad en een privé tuin met barbecuevoorzieningen en een privé parkeerplaats. Elke villa bestaat uit 2 verdiepingen en is als volgt ingedeeld: een ruime woonkamer met open Amerikaanse keuken en bijkeuken, 3 slaapkamers, 4 badkamers, sauna, stoomcabine, 2 balkons en terrassen.
  • Als kersje op de taart is er een enorm dakterras met een zithoek, een barbecue, een minigolf baan en een Jacuzzi met uitzicht op de Middellandse Zee.
  • De villa's worden in twee versies verkocht: zonder meubels en apparaten, of met een volledig pakket van meubels en apparaten, zoals op de foto's te zien is. U kunt de inrichting naar uw wens kiezen - waarbij wij u uiteraard volledige assistentie verlenen - of een villa kopen die volledig is ingericht door de binnenhuisarchitect van de projectontwikkelaar.
  • Avsallar is een stadje gelegen tussen Alanya en Side dat steeds populairder wordt bij Europese kopers vanwege de voordelige vastgoedprijzen en de goede ligging op een twintig minuten van Alanya centrum en amper anderhalf uur van de internationale luchthaven van Antalya met het hele jaar door goedkope rechtstreekse vluchten.
  • De bouwwerken vangen aan in oktober 2023 en de oplevering is voorzien voor eind 2024.
  • Gegarandeerd de beste prijs én de beste service bij RealProinvest!

Would you like to have more information about this property?

Feature

Exklusiv
  • Privater Jacuzzi
  • Privater Parkplatz
  • Privater Swimmingpool
  • Privates Saunabad
Fertig
  • Einbauküche
  • Qualität Holz-innentüren mit speziellen Design
  • Flür mit Einbauschrank (Dressing)
  • PVC-Fenster mit Doppelverglasung von höchster Qualität
  • Badezimmer Geräte von höchster Qualität
  • Eingangstür aus Edelstahl
  • Indirekte Beleuchtung, eingebaute LED-Spots
  • Marmorböden
  • Wärme- und Schalldämmung
  • Wände sind mit Wasserdichten Satinfarbe gestrichen
Allgemein
  • Eingezäuntes Grundstück
  • Privater Parkplatz
Residenz
  • Grillmöglichkeit
  • Landschaftsgarten
  • Außenbeleuchtung
  • Außen Swimmingpool
  • Sauna
  • Dampfbad
Ansicht
  • Blick auf die Berge
  • Blick auf das Meer

All information on this website – including the availability and prices of the published real estate – is subject to change. Although all data have been checked very carefully, possible errors can not be excluded.
The default currency used on this website is euro. This means that all prices are displayed in euros. If the current owner of a property wishes to be paid in another currency, such as Turkish Lira, Swiss franc, USD, GBP or any other currency, this is explicitly stated as "Asking price owner". In this case, the euro entry is an approximate price which can change due to the fluctuations in exchange rates. In addition to the usual purchase costs, a commission of 3% is due as determined by the Turkish regulations. Please contact us for the correct and actual price.